28
Cu, Oca
21 Yeni Haber

Whatsapp Uygulamasından Büyük Karar! Tek Bir Mesaj ile Mahkemelik Olabilirsiniz!

Whatsapp Uygulamasından Büyük Karar! Tek Bir Mesaj ile Mahkemelik Olabilirsiniz!

Teknoloji

En popüler uygulamalardan bir tanesi olan whatsapp günler ilerledikçe kendisini daha da geliştirmeye devam etmekte. Bu geliştirmelerden bir tanesi ile aldığı radikal karar ile belli oldu ve bundan sonra whatsapp üzerinden herhangi bir kullanıcıya otomatik mesaj atma durumunda veya başka birisini rahatsız etmeniz durumunda yasal işlemler ile karşı karşıya kalacaksınız.

Tek Bir Mesaj İle Her An Mahkemelik Olabilirsiniz!

Whatsapp dünya genelinde en çok kullanılan popüler uygulamalardan bir tanesi ve bu uygulama her geçen gün yeni güncellemeleri de peşinden getirerek kişilere büyük bir zevk yaratmayı başaran muhteşem bir platform. Bu uygulamanın ilk güncellemesinde rehberde ekli olmayan kişilere de mesaj atabilme özelliği gelmişti. Fakat bunlar üzerine whatsapp çok değişik bir karar aldı ve bu kararın ilk adımlarını da atmaya başladı. Artık whatsapp tek bir mesaj ile mahkemelik olma şansınız var!

Rahatsızlık Durumunda Hukuki İşlem Başlatılacak!

Whatsapp yeni almış olduğu radikal karar ile maddelerini açıkladı. Bu maddelerde herhangi bir kişiye otomatik bir şekilde mesaj ayılması ya da bir başka kullanıcıların rahatsız edilmesi gibi durumlar saptanacak. Bunun sonucunda ise bunu yapan kişilere gerekli yasal işlemler uygulanacak. Birçok kişiyi sevindiren ve bazı kişileri de üzen bu kararın nasıl uygulanacağı ve neler ile karşılaşılacağı büyük bir heyecanla beklenmekte.

İlginizi Çekebilir