06
Prş, May
30 Yeni Haber

Meizu’dan Yeni Kablosuz Kulaklık

Meizu’dan Yeni Kablosuz Kulaklık

Teknoloji

Çinli cep telefonu üreticisi Meizu yeni kablosuz kulaklık tanıtımı yaptı. Tasarımıyla göze hitap eden kablosuz kulaklığın kişilere 17 saatlik kullanım sunması dikkat çekiyor. Bu kullanımı ise 900 mAh’lık bataryasıyla sağlıyor.

Yeni Meizu Kulaklığın Özellikleri

Meizu şirketi tarafından üretilen ve Meizu HD60 isimli kulaklığın özellikleri merak edildi. Buna göre Çinli firmanın ürettiği kablosuz kulaklığın Bluetooth 5.0 tarafından destekleniyor. Bluetooth bağlantısını ise Qualcomm'un CSR 8675 çipi ile sağlıyor. Ayrıca kişilere hem müzik dinleme imkanı verdiği hem de telefonla görüşme imkanı sunuyor. Bunun dışında kulaklığın gürültü engelleme özelliği bulunuyor. Kulaklığın deriden bir kafa bandı bulunuyor ve kullanıma göre kaydırılabiliyor. Kulaklığın 40 mm’lik diyaframının berilyum kaplı olduğu görülüyor. Ayrıca kulaklıkta yer alan buton yardımıyla ses modları arasında geçiş imkanı sunuyor.

Kablosuz Kulaklığın Fiyatı

Kablosuz kulaklığın tasarımını ve özelliğini beğenenler kulaklığın satış fiyatını da merak ediyor. Meizu HD60 isimli kulaklığın 115 dolar üzerinden satışa sunulması bekleniyor. Bu kulaklığı yurt dışında almak isteyenlerin 11 Mayıs tarihi itibariyle alabilecekleri bilinirken Türkiye için satışların ne zaman başlayacağıyla ilgili bir tarih bulunmuyor.

İlginizi Çekebilir