06
Prş, May
30 Yeni Haber

Drox Operative 2 Oyunu Erişime Açılıyor

Drox Operative 2 Oyunu Erişime Açılıyor

Teknoloji

Soldak Entertainment tarafından geliştirilen Drox Operativi 2 isimli oyun erişime açılıyor. Şirket tarafından yapılan açıklamada erişime açılış tarihi ise 27 Mayıs olarak belirtiliyor. Firmanın 2012 tarihinde çıkardığı Drox Operative isimli oyunun devamı niteliğinde olan oyun sevenlerine aksiyon dolu bir oyun vaat ediyor.

Uzaylılarla Mücadele

Drox Operative 2 isimli oyunda ilk oyuna göre farklı özellikler bulunuyor. İlk olarak oyuncular farklı gemiler, canavarlar ve farklı düşmanlarla mücadele imkanı bulunuyor. Uzaylılara karşı verilen mücadelenin kazanılmasıyla geminin güçlendirilmesi hedefleniyor. Aksi takdirde oyuncuların gemilerinin ve kendilerinin hayatta kalmaları mümkün olmuyor. Oyunun arkadaşlarla birlikte oynama imkanı bulunuyor. Bu sayede grup halinde canavar ve uzaylılarla mücadele edilerek yaşam mücadelesi veriliyor.

Steam Üzerinden Eğitime Açılıyor

İlk versiyonu ile çok sayıda oyuncuya hitap eden yeni oyunun 27 Mayıs tarihinde Steam isimli platformda erişime açılıyor. Oyunun Linux ve Windows’a uyumlu olduğu bu nedenle de bu işletim sistemlerinin dışındaki işletim sistemlerinde oynanamayacağı biliniyor. Oyun meraklılar şimdiden oyunun erişime açılacağı tarihi merakla bekliyor.

İlginizi Çekebilir