27
Prş, Oca
23 Yeni Haber

Türk Firma Batan Alman Devini Satın Aldı

Türk Firma Batan Alman Devini Satın Aldı

İş Dünyası

Türk ve Alman Turizm Şirketleri Güçlerini Birleştirdi! Anex Tour adıyla hizmet veren Türk şirket, Thomas Cook'un Almanya temsilcisi olan Öger Tours ve Bucher Reisen'le işbirliğine gitti. Geçtiğimiz günlerde yaşanan birleşme, sektöre yeni bir soluk getirecek.

Thomas Cook'un iflas sürecinde yönetimini yapan kayyum tarafından yapılan basın açıklamasında satın alma işleminin finansal tarafına ait bilgilere yer verilmedi. Yapılan anlaşmanın sonunda Öger Tours ve Bucher Reisen'de çalışan 84 personelin işine Anex Tour adı altında devam etmesi planlanıyor.

Anex Tour Büyüme Hedefini Sürdürüyor!

Şirket yetkililerinden alınan bilgiye göre; 1996 yılından bu yana faaliyetlerine 48 ülkede devam eden Anex Tour'un çalışan sayısı 7 bine yaklaşıyor. 18 ülkede kendi ofisi olan ve kalan bölgelerde de farklı işbirliklerine giderek sektörde kaliteli hizmetin adı olmaya devam eden şirket, büyüme hedeflerini sürdürüyor.

İş Ortaklarının ve Müşterilerin Güvenini Hak Eden Hizmet Anlayışı

Marka değeri yüksek olan ve finansal anlamda zorlanan şirketleri bünyesine katmaya devam eden Öger Tours, iş ortaklarının ve müşterilerinin güvenini hak etmeyi başarıyor. Sektörün en önemli temsilcileri arasında yer alan firma, son olarak Almanya pazarında çalışmalarını sürdüren firmalarla güçlerini birleştirerek yeni nesil beklentileri karşılamaya hazırlanıyor.

Tur operatörleri tarafından aranan ve ideal bir marka olan şirket, kendi pazarında önemli bir hacme sahip olan küçük tur şirketleriyle birleşerek geleneksel turizm beklentilerini eksiksiz bir şekilde karşılamayı hedefliyor.

İlginizi Çekebilir