28
Cu, Oca
23 Yeni Haber

indir.com İngilizce Sürümünü Yayına Aldı

indir.com İngilizce Sürümünü Yayına Aldı

İş Dünyası

Hedeflerini yurtdışı pazarında aramak üzere globale odaklanan program indirme sitesi indir.com web sitesinin ve mobil uygulamasının ingilizce sürümünü yayına aldı.

uzun yıllardır ülke içine  odaklanarak uygulama / program indirme sitesi olarak hizmet veren indir.com bundan böyle yurtdışı kullanıcılarına ulaşmayı hedefleri arasına aldı. Yayına girdiğinde daha çok Windows tabanlı masaüstü yazılımların indirilmesine aracılık eden site bugün macOs programlarının indirilmesini de sağlıyor. Ayrıca mobilin son yıllarda ivme kazanması ile birlikte mobil uygulamaların indirilmesi noktasında da hizmet  vermeye başlamıştı.   Hatta bu konuyla ilgili olarak mobil uygulama yarışması düzenleyerek kazanan geliştiriciyi Silikon Vadisine göndermişti. 

İmza İnternet Teknolojileri şirketi bünyesinde yayın hayatına devam eden indir.com yayın hayatı boyunca 100 binün üzerinde içerik üretmiş durumda. Bu içeriklerin yaklaşık 80 bini programlar hakkında kalan 20 bini ise teknoloji haberleri hakkında. indir.com Şu anda yaklaşık bin kadar ingilizce içerik sağlıyor hedefleri ise bu sayıyı 20 binin üzerine çıkarmak. 

indir.com un ingilizce sürümüne en.indir.com adresinden ulaşabilirsiniz. 

İlginizi Çekebilir