27
Prş, Oca
22 Yeni Haber

Google ve Levi’s akıllı ceketi sizi uyarıyor

Google ve Levi’s akıllı ceketi sizi uyarıyor

İş Dünyası

Google ve Levi’s Jacquard akıllı ceketi, Android Police'in belirttiği gibi, yanlışlıkla telefonunuzu unutmanızı önleyen yeni bir fonksiyon getirmiştir.

Her Zaman Birlikte(Always together) olarak adlandırılan özellik, ceket telefonunuzdan uzaklaştıysa otomatik çalışan bir alarmdır. Alarm çalıştığında, her iki uçta da bildirimler oluyor. Böylece, telefonunuz bir bildirim alır ve ceketin imza kılıf etiketi de yanıp söner ve titrer. Android Polisi, daha önce ceket üzerindeki belirli bir hareketin, telefonunuzun tam seste çalmasını sağlayacağı bir manuel “telefonunuzu bulma” seçeneğinin bulunduğunu belirtti.

Akıllı ceketiniz için, akıllı telefonunuzdaki Google Haritalar'daki gezinme pingleri ve müzik kontrolleri gibi şeyleri kontrol etmek için dokunma girişlerini kullanabilen kullanışlı bir ek. Bu yılın başlarında, Jacquard platformunda yapılan bir güncelleme, sürüş paylaşımı uyarıları desteği ve konumları kaydetmek için bir harita üzerinde pim bırakma gibi bir dizi başka işlevi tanıttı.

Bütün bu özelliklerin ceketin 350 dolarlık fiyat etiketini haklı gösterip göstermediği size bağlıdır. Ancak , bir tane almayı düşünüyorsanız, şimdi tam zamanı. Levi’s 9 Aralık gece yarısı sona eren ve ceketin fiyatını 245 dolara düşüren satışı yüzde 30 indirimi sunuyor.

İlginizi Çekebilir