28
Prş, Eki
25 Yeni Haber

118'li Numara Hizmeti Kazandırıyor

118'li Numara Hizmeti Kazandırıyor

İş Dünyası

2010 yılından beri 118'li numaralarla rehberlik hizmeti alan kişi sayısı giderek artıyor. İlk olarak 2010 yılında başlayan bu hizmetle birlikte insanlar yakınlarda açık bir eczane, sağlık hizmeti, avukatlık ya da dava sorgulama hizmeti ya da başka herhangi bir kamusal hizmetten yararlanmak için bu numaralara başvuruyor.

Günlük hayatı kolaylaştırmak ve hızlandırmak için sağlanan bu hizmet pek çok kişi için oldukça kullanışlı. Bu yüzden olsa gerek ki gün geçtikçe bu hizmetten yararlanan çok daha fazla kişi var ve bu durum da rehberlik hizmeti veren firmaların kazancını giderek arttırıyor. Bu artış bugün itibariyle çok dikkat çekici rakamlara ulaştı.

Rehberlik Hizmeti Geliri

Ulaşım, sağlık, avukatlık, vergi borcu ya da dava borcu gibi hemen her alanda rehberlik hizmeti veren bir bilinmeyen numara hizmeti veren şirketin geliri bugün 587 milyona ulaştı ve hatta bu rakamı geride bıraktı. Çok önemli bir gelir seviyesine ulaşan bu rakam bu hizmetin veren işletmelerin toplam geliri.

Bu da 118'li numaralara çok sayıda başvuru olduğunu gösteriyor ve bazı işletmecileri bu hizmeti vermeye yönlendiriyor. Çok iyi bir gelir getiren bilinmeyen numara hizmeti ile ekonomik krizle baş etmeniz mümkün. Daha 2010 yılında ileri görüşlü bir düşünceyle bu hizmete başlayan firmalar bugün çok artık çok başarılı. Hemen herkes bu numaraları arıyor ve bu da bu hizmeti veren işletmecilere gün geçtikçe daha çok kazandırıyor.

İlginizi Çekebilir