19
Sal, Eki
23 Yeni Haber

Yırtıcı Kuşlar (Birds Of Prey) Ne Zaman Vizyona Giriyor?

Yırtıcı Kuşlar (Birds Of Prey) Ne Zaman Vizyona Giriyor?

Gündem

Gotham şehrinin başkahramanı olan Batman’in tahtını zorlayan ve en sevilen kötü karakterler olarak dikkat çeken iki isim var. Bunlardan ilki olan Joker başlı başına ayrı bir hikaye ve tür ile karşımıza çıkarak sinema severlerin ilgisini çekmeyi başardı ve ciddi bir izleyici kitlesine ulaşmayı başardı. En az Joker kadar ilgi duyulan bir diğer kötü ise Harley Quinn.

Suicide Squad filminde ön plana çıkan Harley Quinn karakterine başarılı oyuncu Margot Robbie hayat veriyor. Suicide Squad filmi suçla mücadele için kurulan süper güçlere sahip kötü karakterlerin oluşturduğu bir ekibin hikayesini anlatıyor. Bu filmde çılgın karakteri ile izleyicinin ilgisini çeken Harley Quinn, yapımcılarında dikkatini çekerek bir devam filmi niteliğinde Birds of Prey filmi ile tekrar vizyona geliyor.

Margot Robbie Harley Quinn Olarak Geri Dönüyor

Kuşkusuz Harley Quinn karakterinin bu kadar sevilmesinin sebebi Margot Robbie’nin başarılı oyunculuğuna dayanıyor. 2 Temmuz 1990 Dalby Avustralya doğumlu olan oyuncu sayısız filme ve dizide oynadı. Ayrıca 2021 yılında vizyona girecek olan Suicide Squad 2 filminde de Harley Quinn olarak tekrar karşımıza çıkacak gibi duruyor.

Yırtıcı Kuşlar Şubat Ayında Sinema Severler ile Buluşuyor.

7 Şubat 2020 tarihinde vizyona girecek olan Yırtıcı Kuşlar (Birds Of Prey) IMAX,2D,4DX gibi formatlar ile izleyiciyle buluşacak. Filmin yönetmen koltuğunda Cathy Yan oturuyor ve Margot Robbie dışında Mary Elizabeth Winstead, Ewan McGregor film kadrosunda yer alıyor.

Yırtıcı Kuşlar (Birds Of Prey) Filmin Fragmanını Buradan İzleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir