20
Çrş, Eki
19 Yeni Haber

Yerli Haber Uygulaması Bundle Yenilendi!

Yerli Haber Uygulaması Bundle Yenilendi!

Gündem

ParaBull.com'un da yayıncıları arasında bulunduğu Bundle Haber Uygulamasının yeni sürümü App Store ve Google Play'de yayınlandı. Bundle 2.5 sürümü ile tamamen yenilenen arayüzüyle kullancılarına üstün bir deneyim sunuyor.

Bundle sadece Türkiye'de değil tüm dünyada en beğenilen haber uygularında ilk sıralarda yer alıyor. Bundle dünya genelinde 12 binin üzerinde yayıncıyı kullanıcılarına sunan bir haber uygulaması. Uygulama kullanıcının dilediği mecralardan kişisel bir haber akışı oluşturmasını sağlıyor ayrıca önemli son dakika gelişmelerini anlık bildirimlerle iletiyor. Gündem, teknoloji, spor, finans, eğlence, köşe yazarları gibi 22 farklı kategoriden ve Türkiye’de aklınıza gelebilecek her kaynaktan her gün on binlerce içerik Bundle’da yer alıyor.

Yüzde Yüz Yerli Uygulama

Tamamen Türk bir geliştirici ekibin elinden çıkan Bundle, Almanya, Fransa, İngiltere ve Amerika’da da çok sayıda kullanıcıya sahip. Kullanıcı dostu arayüz tasarımı ile öne çıkan ve kullanıcı skoru da 5 üzerinden 4.6 puan olan Bundle, daha önce de Play Store tarafından “En iyi haber uygulaması” seçildi ayrıca App Store’da da haber kategorisinde editörün tercihi oldu.

ParaBull'da Artık Bundle'da

ParaBull'un içeriklerini web sitemizden, sosyal medya hesaplarımızdan ayrıca Bundle’dan da takip edebilirsiniz. Bundle’ı indirdikten sonra ParaBull'u aratarak takip listenize eklemeyi unutmayın!

Bundle haber uygulamasını buradan indirebilirsiniz: http://bundle.app

 

İlginizi Çekebilir