28
Prş, Eki
26 Yeni Haber

Yasak Aşkı Yüzünden Bebeğini Gömdü

Yasak Aşkı Yüzünden Bebeğini Gömdü

Gündem

Trabzon'un Tonya ilçesinde ailesiyle birlikte yaşayan Pınar Ç isimli 21 yaşındaki kadının yasak aşkı yüzünden bebeğini gömdüğü öğrenildi. Olay aileye ait olan fındık bahçesine bir bebeğin gömüldüğünün ihbar edilmesiyle ortaya çıktı. İhbar edilen bahçeye gelen ekipler bahçede erkek bebeğin cesedini buldu.

Bebeği Gömen Anne Tutuklandı

Bebek gömüldüğüne dair ihbarı alan ekiplerin bahçeye gelerek erkek bebeğin cesedini bulmasıyla soruşturma başlatıldı. Yapılan soruşturma sonrasında Pınar Ç isimli kadının ölen bebeğin annesi olduğu ortaya çıktı. Kadının ise kuzeni olan 22 yaşındaki O.K ile aşk yaşayıp hamile kaldığı ve doğurduğu erkek bebeğin bahçeye gömdüğü öğrenildi. Bunun üzerine bebeği bahçeye gömdüğü şüphesiyle anne Pınar Ç gözaltına alındı ve verdiği ifade sonrasında da tutuklandı.

Kuzeni Serbest Bırakıldı

Bebeğin annesi olan genç kadınla birlikte babası ve yasak aşk yaşadığı kuzeni de gözaltına alındı. Ancak ikili verdikleri ifade sonrasında serbest bırakıldı. Bebeğin cesedi ise adli tıp kurumuna gönderildi. Bebeğin ölüm sebebin ortaya çıkması için otopsi yapılacağı bu sebeple de anne ve baba adayından örnek alındığı öğrenildi.

İlginizi Çekebilir