19
Sal, Eki
23 Yeni Haber

Yangına Sebep Olan İdrar Kaçırma

Yangına Sebep Olan İdrar Kaçırma

Gündem

Osmaniye ilinde prostat rahatsızlığı olduğu öğrenilmiş olan yaşlı adam, üzerine örtmüş olduğu battaniyenin altında uyurken idrarını altına kaçırmış bulundu. İdrar sebebiyle ıslanan battaniyenin de elektrikli battaniye olması sebebiyle hatlarda şase oluşumu meydana geldi ve maalesef hemen ardından ise yangın çıktı. Talihsiz yaşlı adam ise bu sırada çıkmış olan yangında hayatını kaybetmiş bulunuyor.

Osmaniye'de Can Alan İdrar

Osmaniye ilinde bulunan Düziçi ilçesinde 90 yaşında olan yaşlı adam, uykusu sırasında elektrikli battaniyeye kaçırmış olduğu idrar nedeniyle oluşmuş olan elektrik şasesi sebebiyle çıkan yangın sırasında maalesef hayatını kaybetti.

Edinilmiş olan bilgilere göre, Yenice Haruniye Mahallesinde Ömerler Sokak adresinde ikamet etmekte olan 90 yaşında olan 9 çocuğu bulunan Mehmet Akan, tek başına yaşadığı evinde uyuduğu sıra da, kullanmış olduğu elektrikli battaniyesinin prizinden yangın çıkmıştı. Yakınları ise yaşlı adamın evinden çıkan dumanları fark edince ise durumu hemen itfaiyeye bildirdi. Fakat maalesef itfaiye geldiğinde geç kalınmıştı.

Yaşlı Adamın Cesedine Ulaşıldı

Olay yerine çağrılmış olan itfaiye ekiplerinin yangına müdahalesiyle yangın çok kısa bir sürede söndürülmüş olsa da maalesef ki yaşlı adamın hayatta olmadığı belirtildi. Yaşlı adamın yatmakta olduğu elektrikli battaniyeye kaçırmış bulunduğu idrarı sonucu gerçekleşen elektrik şasesi sebebiyle yangın çıktığı tahmin ediliyor olurken, olay yerinde yapılmış olan incelemenin hemen ardından ise yaşlı adamın cesedi Düziçi Devlet Hastanesi'nin morguna kaldırılmış bulunuyor.

İlginizi Çekebilir