01
Çrş, Ara
28 Yeni Haber

Uşak Valisi Vatandaşı Azarladı

Uşak Valisi Vatandaşı Azarladı

Gündem

Korona virüs teftişine çıkan, Uşak Valisi Funda Kocabıyık, vatandaşı azarladı. Uşak Valisi Kocabıyık, korona virüs teftişi için sokağa çıktı. Halka, üslupsuz şekilde yaklaşan vali, kent merkezinde vatandaşı azarladı. Korona virüs teftişini fazla abartan vali, kurallara uymayan vatandaşlara para cezası keseceğini söyledi.

Vali Kocabıyık'ın üslubu sosyal medya üzerinden çok fazla sayıda tepki aldı. Vali Funda Kocabıyık, vatandaşa sert bir üslup ile yaklaştı. "Düzelt, herkes, hadi." şeklinde konuşan vali, vatandaşın oldukça dikkatini çekti. Valiye sosyal medya üzerinden tepkiler gecikmedi.

Sosyal Medyadan Tepki

Uşak Valisi Funda Kocabıyık, korona virüs teftişi için indiği şehir merkezinde halkı azarlamaya başladı. Yanında gezen kişilere, "Kurallara uyulmadığı taktirde para cezası kesin." diyen vali, esnafa da "Düzelt şurayı, hadi." şeklinde hitap etti. Valiye sosyal medyadan tepkiler ise geç kalmadı.

Kullanıcılardan bir tanesi yaptığı paylaşımda; "Uşak Valisi mi, Hababam Sınıfı Hürrem Hocası mı? belli değil. Bu nasıl üslup?" Diğer kullanıcı ise; "Vatandaş ile muhatapsın, İlkokul öğrencisi ile değil." şeklinde paylaşım yaptı.

İlginizi Çekebilir