01
Çrş, Ara
27 Yeni Haber

Ukraynalı Adamdan Çarpıcı İtiraf

Ukraynalı Adamdan Çarpıcı İtiraf

Gündem

Ukrayna'da yaşayan genç adam eski karısının 10 yıl boyunca kendisine cinsel saldırı uyguladığını itiraf etti. Genç adam kimliğinin saklı tutulmasını istedi. Aile içi şiddetin cinsel içerikli şeklini yaşadığını açıklayan adam, boşanarak bu saldırıdan kurtulduğunu açıkladı.

Eski Karımdan Cinsel Şiddet Gördüm

Genç adam verdiği röportajda yaşadıklarını anlattı. 20 yaşlarında tanıştığı eski eşi Ira'nın kendisine cinsel ilişki konusunda kabusu yaşattığını anlatan adam, midem bulanıyordu ifadelerini kullandı. Eski karısının cinsel arzusunun hiç bitmediğini söyleyen adam, reddettiği takdirde şiddete uğradığını açıkladı.

Dışarıdan Hoş Görünen Bir İlişkimiz Vardı

Eski eşinin sürekli cinsel ilişki yaşamak istediğini belirten genç adam, bu isteği reddettiğinde Ira'nın derisini kanatana kadar tırnakladığını anlattı. Yorgun olduğunu ve cinsel ilişkinin onu yorduğunu açıklayan genç adam, karısından hayır dediği için şiddet gördüğünü açıkladı. Her seferinde karısının isteğine ulaştığını ve bu durumun onu çok yorduğunu ifade etti. Bu durumun onu panik atağa sürüklediğini açıklayan adam, en sonunda çok zor bir şekilde boşandığını ve ailesinin yanına döndüğünü söyledi.

İlginizi Çekebilir