27
Prş, Oca
23 Yeni Haber

Ukrayna'da Bir Anne Kızının Kesik Başıyla Yakalandı

Ukrayna'da Bir Anne Kızının Kesik Başıyla Yakalandı

Gündem

Ukrayna'da dün yaşanan dehşet herkesi şaşkına çevirdi. Harkov şehrinde yaşayan 38 yaşında bir kadın soğukkanlı bir şekilde öldürdüğü kızının kesik başının bulunduğu poşetle çırılçıplak bir şekilde yürürken polise yakalandı. Polisin yaptığı açıklamaya göre kadının bir elinde kızının kesik başı, diğer elinde de bıçak bulundurduğu ortaya çıktı.

Erkek Kardeşi İhbar Etti

Kızını öldüren kadını ise erkek kardeşi ihbar etti. Erkek kardeşi polisi arayarak Pyavona ile beraber yaşadıkları evde yeğeninin cesedini bulduğunu söyledi. Bunun üzerine polis anında olay yerine giderek, 13 yaşındaki kızın başsız cesedini buldu.

20 Farklı Yerinden Bıçakladı

Basında yer alan haberlere göre, öldürülen kızın başı kesilmeden önce 20 farklı yerinden bıçaklandığı belirtildi. Kadının komşuları ise, Pyanova'nın eşinden ayrı bir şekilde kızı ve erkek kardeşi ile birlikte yaşadığını ve yoksul bir hayat sürdüklerini söyledi.

Pişkin Kadın Polise Ve Hakime Bağırdı

Şüpheli kadın yakalandıktan sonra çıkarıldığı mahkemede salonda bulunan hakime bağırarak küfürler savurdu. Tutuklu olarak yargılanmasına karar verilen kadın ceza evine götürüldü.

İlginizi Çekebilir