19
Sal, Eki
24 Yeni Haber

Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı Ne Zaman Vizyona Giriyor?

Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı Ne Zaman Vizyona Giriyor?

Gündem

Daha önce vizyon tarihi 20 Aralık 2019 olarak duyurulan Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı filmi 17 Ocak 2020 tarihinde vizyona giriyor.

Yapımcılığını Diriliş Ertuğrul ve Kuruluş Osman gibi diziler ile büyük bir başarı elde eden Mehmet Bozdağ’ın üstlendiği film, aksiyon sahneleri ve tarihi dokulara dokunuşuyla yine merakları kendine çekmeyi başarıyor.

Başrollerini Emre Kıvılcım, Levent Özdilek ve Ece Çeşmioğlu’nun paylaştığı Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı filminin tanıtım müziği içinde Dombra şarkısı ile Türk dünyasında ün salmış Arslanbek Sultanbekov ile çalışıldı.

Yaklaşık bir yılda hazırlanan filmin çekimleri esnasında oyuncular at binme, yay kullanma gibi fiziki eğitimler yanı sıra dönem tarihi hakkında eğitimler alarak filmin dönemi yansıtması için titizlikle hazırlanmışlar. Başarılı bir oyuncu kadrosuna sahip filmde Kadın dizisinde Şirin karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Seray Kaya’da yer alıyor.

Yönetmen koltuğunda Kamil Aydın'ın oturduğu ve Türk sinemasının başarılı yapımları arasına girmeye hazırlanan Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı filmi, Türkiye ile birlikte birçok ülkede vizyona girecek.

Arslanbek Sultanbekov seslendirmesi ile 2. tanıtımı buradan izleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir