01
Çrş, Ara
28 Yeni Haber

Tolga Karel'den Koronavirüs İtirafı

Tolga Karel'den Koronavirüs İtirafı

Gündem

Ünlü oyuncu Tolga Karel Türkiye'de oyunculuk hayatına son vererek ABD'ye yerleşmişti. TIR şoförü olarak çalışan Karel koronavirüs günlerinde ABD'de yaşadıklarını anlattı. Karel, New York'un koronavirüsün merkezi olduğunu açıklarken, koronavirüsten ölen 12 kişinin cesedini tırıyla taşıdığını anlattı.

12 Kişinin Cesedini Taşıdım

2017 yılında birdenbire oyunculuğu bırakıp ABD'de TIR şoförlüğü yapmaya başlayan Tolga Karel, Amerikalı Sarah Scott ile evlenmişti. Karel, ABD'de yaşadığı koronavirüslü günleri Türk canlı yayın programında anlattı. Koronavirüsten hayatını kaybeden 12 kişinin cenazesini taşıdığını açıklayan Karel, Ameika'da yaşamın zorluklarından söz etti. Böbrek hastalığı sebebiyle hastaneye gittiğini ve hastanenin bir röntgen için 3.500 dolar istediğini anlattı.

Bir Aydır Tırda Yaşıyorum

Koronavirüsten ailesini korumaya çalıştığını ve bu nedenden dolayı 1 aydır tırın içinde yaşadığını anlattı. Eşinin işten çıkarıldığını ve Amerika'da yaşamanın bilindiği gibi olmadığını açıkladı. İşim var diye şükrediyorum diyen Karel, New York'tan bir iş aldığını sonradan taşınacak malzemenin ceset olduğunu öğrendiğini ve tırının soğutmalı dorsesinde cesetleri taşıdığını açıkladı.

İlginizi Çekebilir