06
Pzt, Ara
27 Yeni Haber

Şüpheliye Linç Girişimi

Şüpheliye Linç Girişimi

Gündem

Büyükçekmece ilçesinde özel halk otobüsü içerisinde uyuyan bir kadına tacizde bulunduğu iddia edilen şüpheli şahıs, polis ekiplerince gözaltına alındı. Gözaltı işlemi yapılırken çevrede bulunan vatandaşlar ise şüpheli şahsı yumrukladı.

Büyükçekmece'de gerçekleşen olayda, hakkında otobüs içerisinde uyuyan kadına yönelik taciz iddiası bulunan şüpheli, polislerce gözaltına alınmadan önce, şüpheli şahıs kaçmasın diye otobüs kapıları kapatıldı. Gözaltı işlemi sırasında ise vatandaşlar bu kişiye yumruklarla saldırdı.

Kadın Tepki Verdi

Bahse konu olay, Fatih Mahallesi üzerinde E-5 yan yolda meydana geldi. Silivri istikametinden Avcılar yönüne ilerleyen özel halk otobüsü içerisinde uyuyan bir kadın, iddialara göre elle tacize uğradı.

Durumun farkına varan kadın olaya tepki verince bir anda otobüs karıştı. Durumu gören otobüs şoförü derhal kapıları kapatarak, durumu polise bildirdi. Polislerin olay yerine gelmeleri beklendi ve otobüs kapıları da açılmadı. Bir müddet sonra olayın olduğu yere ulaşan polis ekipleri, taciz şüphelisi şahsı gözaltına aldı. Gözaltı yapılırken şüphelinin yanına gelen vatandaşlar ise şahsa yumruk salladı.

Müşteki Konuşmadı

Taciz şüphelisi olan kişi polis ekiplerinin kontrolünde gözaltı işlemleri tamamlanmak üzere polis merkezine intikal ettirildi. Söz konusu olayın müştekisi olan kadın ise gerçekleşen olayla ilgili konuşmak istemezken kendisi de gerekli şikayetlerini yapmak üzere emniyet binasına gitti. Olay sonrası çevrede bulunan şahıslar da olaya ve şüpheli şahsa karşı tepki gösterdiler.

İlginizi Çekebilir