19
Sal, Eki
23 Yeni Haber

Süper Lig ve Profesyonel Diğer Ligler, 14 Haziran İtibari İle Oynanmaya Başlayacak

Süper Lig ve Profesyonel Diğer Ligler, 14 Haziran İtibari İle Oynanmaya Başlayacak

Gündem

Son dakika gelişmesi ile birlikte Futbol Federasyonu yeni kararlar aldı. Türkiye Ligi başta olmak üzere bütün lig maçları başlıyor. Futbol Federasyonu bir araya gelerek yeni kararlara imza attı. Başkan Nihat Özdemir, Süper Lig en başta gelmek üzere diğer tüm profesyonel alanların ve liglerin Haziran'da başlatacağını söyledi. Bu kapsamd lig maçları uzun bir aradan sonra yeni şart ve detaylarla oynanacak.

Haziran'da Lig Başlıyor!

Tüm profesyonel ve amatör ligleri kapsayn bu yeni gündem çoktan bekleniyordu. Lig Federasyonu belirli kısıtlamalar ile maçların oynanacağını duyurdu. Süper toto ve lig maçlarında merakla beklenen o gelişme konuşuldu. Alınan kararla haziran'da lig başlıyor.

Maçların Bir Süre Seyircisiz Olabileceği Duyuruldu

Son gelişmelerle beraber maçların kısa süreli olarak seyirci olmadan başlayacağı söylendi. Seyirci olmadan büyük önlemler alınarak maç sezonu açılacak. Bu koşulda maçlar uzaktan takip edilecek. Lig serüveninin daha fazla beklememesi önerilmiş; bu kapsamda toplantılar yapılmıştı. Federasyon seyircisiz maçlara onay verirken bütün Lig'lerde serbestliğin sinyalini de vermiş oldu.

İlginizi Çekebilir