19
Sal, Eki
24 Yeni Haber

Servis Kazasından Acı Haber Geldi

Servis Kazasından Acı Haber Geldi

Gündem

Samsunda meydana gelen kazada karşı şeride geçerek takla atan servis minibüsünde bulunan 11 öğrenciden 2 si ağır yaralanmış ve 1 öğrencide olay yerinde hayatını kaybetmişti. Samsun Valiliğini son olarak yaptığı açıklamada yaralı olan 2 öğrenciden 1 tanesi daha hayatını kaybetti. Servisin içerisinde bulunan 14 yaşındaki kız çocuğu kurtarılamadı ve hayatını kaybetti.

Samsun İli Çarşamba İlçesine bağlı Dikbıyık mevkinde sürücülüğünü İsmet B. isimli şahsın yaptığı 55 SE 808 plakalı otomobil Lise öğrencilerini Çarşamba ilçesine götürmekte olan Dursun P. nin kullandığı 55 C 6076 servis minibüsüne arkadan çarpması sonucu kazanın meydana geldiği. Kazada servis minibüsü yoldan çıkıp refüjden karşı şeride geçerek devrildiği esnada seyir halinde olan 55 LS 221 plakalı Mustafa G.nin kullandığı araçla çarpıştığı.

Kazada Yaralananların İsimleri

Kazda Servis minibüsünün içerisinde bulunan İbrahim Tanrıverdi Sosyal Bilimler Lisesi öğrencilerinden 16 yaşındaki Batuhan YILMAZ kaldırıldığı hastanede kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Servis içerisindeki Aslı ÇATALSAKAL, Nesrin YENİCE, Emir Kaan BÖLÜKBAŞI, Osman Can BÜLBÜL, Sude NEZOR, Rabia KILIÇARSLAN, Yunus Emre ŞEN, Erkut ŞENYER, Zülal Işık ÇÖRTÜK ile otomobili kullanan Mustafa G. ile otomobilde bulunan Kevser Ebrar MAKAS'ın yaralandıkları.

Kazada yaralananlar Samsun'da bulunan çeşitli hastanelere sevk edilerek tedavi altına alındıkları. Kazada ağır yaralanan Zülal Işık ÇÖRTÜK kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı ve hayatını kaybetti.

İlginizi Çekebilir