20
Çrş, Eki
19 Yeni Haber

Samsun'da Kadın Doktora Darp

Samsun'da Kadın Doktora Darp

Gündem

Koronavirüs salgını nedeniyle 24 saat çalışan sağlık personellerinin pek çok insan tarafından takdir toplamasının ardından kadın doktorun darp edilmesi haberi gündeme bomba gibi düştü. İnsanlar tarafından da tepki çeken olay Samsun'a İlkadım ilçesinde yaşandı.

İki Kuzen Doktoru Darp Etti

Darp olayı elinin kapıya sıkışması ile acile kuzenler tarafından gerçekleşti. Elinin kapıya sıkışması sebebiyle D.E isimli şahıs acil servise kuzenleriyle birlikte geldi. Acil muayene alanına 4 kişi birlikte girmek isteyince görevli doktor Z.K virüs sebebiyle hasta dışındakilerin dışarı çıkmasını istedi. Ancak kuzenler buna itiraz etti ve daha sonra sen nasıl doktorsun söylemleriyle doktoru darp etti.

Doktordan Şikayetçi Oldular

Doktoru darp eden kuzenler olaya polislerin müdahale etmesinin ardından ifadeleri alınmak üzere karakola götürüldü. İki kuzen doktorunda kendilerine saldırdığını ifade ederken doktordan şikayetçi oldular. Darp olayını gerçekleştiren iki kuzen adli kontrol şartıyla serbest bırakıldılar. Olay hakkında ifade veren doktorda iki kuzenin uyarılarını dikkate almayarak okay çıkararak kendisini darp ettiklerini ifade etti.

İlginizi Çekebilir