28
Cu, Oca
21 Yeni Haber

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan Güzel Günler Yakında Paylaşımı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan Güzel Günler Yakında Paylaşımı

Gündem

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabı üzerinden korona virüs salgını hakkında tüm detayları aktarmaya devam ediyor. Son paylaşımında ise oldukça umut verici yazısıyla dikkat çekti. Bakan Koca son paylaşımı ile ramazanın gelişini kutlarken umut göründü, hilal göründü diyerek güzel günlerin yakın olduğunu belirtti.

Güzel Günler Geliyor

Çin'den başlayıp tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip korona virüs salgını yüzünden ülkemizde 2 bin 491 vatandaş hayatını kaybetti. Vaka sayısı ise 101 bin 790 olurken iyileşen hasta sayısı oldukça umut verici görünüyor. Ülkemizde son 24 saatte iyileşen hasta sayısı 2 bin 14 artarak 18 bin 491 e yükseldi.

Bilim Kurulu Toplantısı sonrasında salgının kontrol altına alındığını belirten Fahrettin Koca'dan umut verici bir ramazan paylaşımı geldi. Bakan Koca, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda umut göründü diyerek normal hayata dönüşe dikkat çekti. Ayrıca vatandaşlarının ramazanını da kutladı. Bu son paylaşım ile vatandaşlar güzel haberlerin geleceği ile ilgili umudunu artırdı.

İlginizi Çekebilir