20
Çrş, Eki
19 Yeni Haber

Saadet Partisi’nde Koronavirüs Kaybı

Saadet Partisi’nde Koronavirüs Kaybı

Gündem

Koronavirüs salgınıyla gündemin yoğun olduğu Türkiye’de bir kayıp haberi de Saadet Partisi’nden geldi. Saadet Partisi’nin ilçe başkanı koronavirüs sebebiyle hayatını kaybetti.

Saadet Partisi Lideri Açıkladı

Saadet partisinin yaşadığı kaybı partinin lideri olan Temel Karamollaoğlu yaptı. Parti lideri Temel Karamollaoğlu vefat haberini şahsi twitter hesabı üzerinden verdi. İlçe başkanının vefat ettiğini açıklayarak ailesine ve partiye baş sağlığı diledi. Ayrıca parti lideri koronavirüs sebebiyle hayatını kaybeden tüm vatandaşlar için Allah’tan rahmet diledi.

Demirci İlçe Başkanıydı

Temel Karamollaoğlu tarafından vefatı açıklanan ilçe başkanının isminin Mehmet Önal olduğu ve Önal’ın Manisa’nın Demirci ilçesinde Saadet Partisi ilçe başkanı olduğu öğrenildi. Mehmet Önal’ın yaşadığı rahatsızlık sebebiyle hastaneye gittiği ve kendisine koronavirüs teşhisi konulduğu öğrenildi. Bunun üzerine Mehmet Önal’ın Manisa’daki hastaneye sevk edilerek tedavi altına alındığı ancak 4 gün sonunda hayatını kaybettiği açıklandı. Virüs sebebiyle hayatını kaybeden Mehmet Önal’ın 54 yaşında olduğu öğrenildi. Başkanın vefatı Demirci ilçesinin sakinlerini ve Saadet partilileri üzüntüye boğdu.

İlginizi Çekebilir