28
Prş, Eki
27 Yeni Haber

Rüştü Rençber'den Barcelona'ya Vefa

Rüştü Rençber'den Barcelona'ya Vefa

Gündem

Covid-19 hastalığına yakalanan Rüştü Rençber hastalığı yenerek büyük bir maçı kazandı. Bu süreçte desteğini her an hissettiği Barcelona için İspanyol basınına açıklama yapan Rüştü Rençber ölmek üzere olduğu halde desteğini esirgemeyen büyük takıma teşekkür etti. 10 günlük tedavi sürecinde herkesin desteği ile hayata döndüğünü ve hayatının en önemli maçını kazanmış kadar mutlu olduğunu ifade ediyor. Zor zamanlarında yanında olan kimseyi unutmuyor ve her fırsatta teşekkürlerini dile getiriyor.

Barcelona Kariyerim İçin Önemli

Rüştü Rençber 2002 Dünya Kupasının sonrasında transfer olduğu Barcelona'nın her zaman yanında olduğunu, bu zorlu süreçte aradıklarını ve sevgilerini esirgemediklerini belirtiyor. Büyük bir vefa örneği göstererek Barcelona takımının her zaman emrinde olacağını belirterek Başkan Bartomeu ve herkese tek tek teşekkürlerini iletiyor.

Xavi Barcelona'nın Başına Geçmeli

Xavi ile daha önce birlikte oynayan Rüştü Rençber, bundan gurur duyduğunu, futboldaki zeki hamlelerinin ileri seviyede olduğunu belirtiyor. Barcelona adına Xavi'nin Hoca olarak güzel şeyler yapacağını, Luis Enrique ve Xavi'nin futbolculara rol model olacağını söylüyor.

İlginizi Çekebilir