17
Pz, Eki
29 Yeni Haber

Rahmi Koç’un Ameliyatından Sonra Durumunun İyi Olduğu Bildirildi

Rahmi Koç’un Ameliyatından Sonra Durumunun İyi Olduğu Bildirildi

Gündem

Ayağının kırılması yüzünden ikinci defa ameliyat edilen 89 yaşındaki iş adamı Rahmi Koç’un durumuna ilişkin açıklama yapıldı. Amerikan Hastanesi’nden yapılan son dakika yazılı açıklamasına göre, ameliyatın başarıyla tamamlandığı ve Rahmi Koç’un sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

Ayağı İkinci Kez Kırıldı

Koç Holding’in Onursal Başkanı unvanıyla tanıdığımız Türkiye’nin ünlü iş adamı Rahmi Koç, geçtiğimiz ay kırılan ayağı nedeniyle ameliyata alınmıştı. Ameliyattan sonra iş hayatına geri dönen Rahmi Koç’un herhangi bir sağlık problemi bulunmuyordu. Fakat geçtiğimiz hafta sonunda katılım sağladığı bir toplantıda ünlü iş adamının ayağı, ameliyatlı bölgeden tekrar kırıldı. Bunun üzerine Rahmi Koç, helikopter ambulansıyla Amerikan Hastanesi’ne nakledildi.

Bu sabahın erken saatlerinde ameliyata alınan Koç’un sağlık durumuna ilişkin son dakika açıklaması nihayet geldi. Amerikan Hastanesi’nden yapılan yazılı açıklamada ameliyatın başarıyla tamamlandığı ve Koç’un sağlık durumunda herhangi bir olumsuzluk olmadığı belirtildi.

Hastanede Yatış Süresi Devam Ediyor

Amerikan Hastanesi tarafından yapılan yazılı açıklamada, Rahmi Koç’un 14 Aralık tarihinde sol kalça kırığı sebebiyle hastaneye kaldırıldığı ve 17 Aralık tarihinde yapılan ameliyatta 2 yıl önce yerleştirilen kalça protezinin değiştirildiği belirtiliyor. Başarılı bir şekilde tamamlanan ameliyattan sonra Rahmi Koç’un sağlık durumunun iyi olduğu ve bir süre daha hastanede yatışının devam edeceği iletilen bilgiler arasında yer alıyor.

İlginizi Çekebilir