21
Cu, Oca
32 Yeni Haber

Polis Memuru Genci Öldürdü

Polis Memuru Genci Öldürdü

Gündem

Polis memuru Ömer E. Bursa'da 17 yaşında ki genci aracını çaldığı için tereddüt etmeden 12 el ateş ederek öldürdü. Olay yeri incelemesi sonucu yerde 12 adet boş kovan olduğu belirtildi.

Bursa'da görev yapan ve 40 yaşında olan polis memuru Ömer E. 17 yaşında olan ve otomobilini çalan Mustafa A'yı zeytin tarlasında, Mustafa A direksiyondayken ruhsatsız silahıyla ateş ederek öldürdü.

Polis memuru Ömer E. bankada ki bir işini halletmesi için aracını akrabası olan İ.A. 'ya bıraktı. İ.A bankaya giderken yolda otostop çeken 2 genci arabaya aldı. Bu sırada alkol alan İ.A. gençlerin karnının aç olduğunu öğrenince gençlere yemek ısmarladı. Bu sırada da alkol almaya devam etti. Bir süre sonra gençlerden birinin direksiyona geçmesini istedi. Gençlerden biri direksiyona geçti ve iki genç otomobille uzaklaşırken İ.A. araca binemedi. Bunun üzerine İ. A. hemen Ömer E.'yi ve polis ekiplerini aradı.

Kaçmaya Çalıştı

Mustafa A'nın kaçmaya çalıştığı sırada Ömer E. belindeki ruhsatsız tabancayı çıkardı ve otomobile ateş açtı. Bu sırada direksiyonda bulunan Mustafa A'nın göğsüne isabet eden mermi sayesinde otomobilin kontrolü kayboldu. Kontrolü kaybolan araç zeytin ağacına çarparak durdu. Ömer E. ve akrabaları ise olay sırasında otomobili ve yaralıyı bırakarak kaçtı.

12 El Ateş Etti

Olay sonrası bölgeye gelen polisler Mustafa A'yı otomobil direksiyonunda hareketsiz halde buldu. Mustafa A'nın olay sırasında hayatını kaybettiği bildirildi. Olay yeri incelemesi sonucu 12 adet boş mermi kovanı olduğu bunlardan 1 tanesinin Mustafa A'nın göğsüne isabet ettiği bildirildi. Mustafa A'nın cansız bedeni de otopsi incelemesi için Bursa Adli Tıp morguna kaldırıldı.

İlginizi Çekebilir