06
Pzt, Ara
28 Yeni Haber

Philadelphia 76ers'ta 3 kişide Korona Virüs Çıktı

Philadelphia 76ers'ta 3 kişide Korona Virüs Çıktı

Gündem

Milli basketbolcumuz Furkan Korkmaz'ın formasını giydiği Philadelphia 76'ers yaptığı açılamada takımlarından 3 kişinin korona virüs testinin pozitif çıktığını belirtti. Furkan Korkmaz'ın da takımında yer aldığı NBA ekibi Philadelphia 76ers, takımlarından 3 kişide korona virüs bulunduğu ortaya çıktı.

Herkese Test Yapıldı

Yapılan açıklamada oyuncular, destek personelleri, antrenörler ve tüm görev yapanlar için korona virüs testi yapıldığı belirtildi. Yapılan korona virüs testlerinde tam 3 kişide pozitif sonuç çıktığı açıklandı.

Testinin pozitif çıktığı kişiler bireysel olarak karantinaya alındığı ifade edildi. Ayrıca kulüp olarak tüm talimatlara uyulduğu açıklandı. Yeni tip korona virüs testi pozitif çıkan bu üç kişinin kulüp sağlık ekipler tarafından kontrol altında tutulduğu ve tek tek izole edildi bilgisi verildi.

Amerika NBA Philadelphia 76'ers takımında aynı zamanda milli basketbolcumuz Furkan Korkmaz da yer alıyor. Takım için tüm önlemler alınmış durumda olduğu ifade edildi. Ayrıca pozitif sonuç alınan kişilerinde ayrı ayrı izole edilmesi ve tüm önlemelerin alınması yönünde çalışmalar yapıldığı belirtildi. Kulüp tedbirleri almaya devam ediyor.

İlginizi Çekebilir