19
Sal, Eki
23 Yeni Haber

Müge Anlı’nın Programında Cinayeti İtiraf Ettiler

Müge Anlı’nın Programında Cinayeti İtiraf Ettiler

Gündem

ATV’de Müge Anlı’nın sunuculuğunu yaptığı Tatlı Sert programı bir cinayet itirafıyla sarsıldı. Gaziantep’te üç senedir kayıp olan Mehmet Muharrem Elbay’ın arama çalışmalarına devam eden programda şok edici bir cinayet itirafı gerçekleşti. Olayın şüphelileri konumunda olan Cahit Ergül ve Zeynep Ergül adlı kardeşler, Elbay’ı öldürdüklerini ve yaşlı adamın cesedini kuyuya attıklarını itiraf ettiler.

Canlı Yayında Cinayet İtirafı

Müge Anlı’nın ATV’de yayınlanan Tatlı Sert programı Mehmet Muharrem Elbay’ın kayıp soruşturmasıyla devam ederken, şok edici bir gelişme yaşandı. 50 yaşındaki Elbay, üç yıldır kayıptı. Programa kızını aramak için gelen Zeynep Ergül, olayla ilgili yaptığı açıklamayla Elbay olayını yeniden gündeme getirdi.

Zeynep Ergül ve kardeşi Cahit Ergül program sürerken Elbay cinayetini itiraf ettiler ve yaşlı adamın cesedini attıkları kuyuyu gösterdiler. Programa damga vuran bir diğer itiraf ise, sahte senet düzenleme itirafı oldu.

Öldürüp Kuyuya Attık İddiası

Gaziantep’te üç yıldır kayıp olan Mehmet Muharrem Elbay’ın ölümüne ilişkin yaptıkları açıklamalarla medyanın gündemine oturan Ergül kardeşler, 50 yaşındaki adamın cesedini kuyuya attıklarını iddia ettiler. Canlı yayından Jandarma ekiplerince alınarak ifade vermek üzere götürülen Zeynep Ergül, iddiasını değiştirmedi.

Zeynep Ergül, evinin yakınına açtıkları su kuyusundan su çıkmayınca eşi, kendisi ve kardeşinin Elbay’ın cesedini kuyuya attıklarını ve üzerine asit döktüklerini belirtti. Daha sonra ise iddialarını yalanlayan kadının, programa birine gözdağı vermek amacıyla katıldığı düşünülüyor.

İlginizi Çekebilir