01
Çrş, Ara
28 Yeni Haber

Metruk Otelde İşlenen Cinayetin Zanlısı Yakalandı

Metruk Otelde İşlenen Cinayetin Zanlısı Yakalandı

Gündem

Muğla ilinde bulunan bir metruk otelde cinayet olayı yaşandı. İki arkadaş arasında çıkan kavgada Hakan Arslan isimli şahıs bıçaklanarak öldürüldü. Metruk otelde yaşanan bu cinayetin zanlısı olduğu M.Z ise olayın yaşandığı sahilde uyurken yakalandı.

Cinayetin Ardından Uyudu

M.Z isimli şahıs arkadaşı olduğu öğrenilen Hakan Arslan’ı elindeki bıçağı kullanarak defalarca bıçakladı. Bıçakla olayının ardından ise otelin yakınında bulunan plajda denize girdi ve üzerine arkadaşından bulaşan kanları yıkadı. Sonrasında da sahilde uyuya kaldı. Yaşanan olayın polise ihbar edilmesi üzerine cinayetin zanlısı ekipler tarafından uyuduğu sahilde yakalandı. Polislerin zanlı hakkında yaptıkları incelemede afla dışarı çıkmış olduğu öğrenildi.

Telefon Kavgası Cinayetle Sonuçlandı

47 yaşındaki Hakan Arslan’ın ölümüne sebep olan kavganın telefon nedeniyle çıktığı öğrenildi. Edinilen bilgilere göre Hakan Arslan zanlı M.Z’nin yanına giderek ondan kendine ait olan telefonu istedi. Ancak M.Z, Arslan’a telefonun kendinde olmadığını söyledi. Bir süre sonra ikisi arasında sözlü tartışma çıktı ve tartışma tarafların bıçak çekmesi ile büyüdü. Ardından da M.Z elindeki bıçakla Hakan Arslan’ı defalarca bıçakladı.

İlginizi Çekebilir