20
Çrş, Eki
19 Yeni Haber

Meral Akşener'den Başkan Erdoğan Çağrısı

Meral Akşener'den Başkan Erdoğan Çağrısı

Gündem

İyİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Fox Tv'de yayınlanan Çalar Saat Haftasonu programına konuk oldu. Meral Akşener Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a "Liderler olarak bir masa etrafında toplanmamız ve bu masada memleket sorunlarını konuşmamız lazım. Bu krizden çıkmamız için bu şart" ifadelerini kullandı.

İlker Karagöz Sordu Meral Akşener Yanıtladı

Programda İlker Karagöz'ün sorularını yanıtlayan Meral Akşener, "Erdoğan'a sürekli çağrıda bulundum fikirlerimizi biraraya getirelim, ortak bir noktada buluşalım dedim. Teknoloji, birlik ve beraberliğin çok önemli olduğu bu günlerde kutuplaşarak zaman kaybetmeyelim. İnşaalah bu çağrıma bir dönüş olur" ifadelerini kullandı.

Memleket Masasında Toplanalım

Meral Akşener açıklamalarına Pandemi sebebiyle zor günler geçirildiğini Başkan Erdoğan'ın bu dönemde ayrıştırıcı bir dil kullandığını ifade etti. Ülkenin birlik ve beraberliğinin Başkan Erdoğan tarafından sağlanması gerektiğini belirtti. Muhalefet partisinin halkın avukatı olduğunu söyleyen Akşener, Erdoğan'ın biran önce bu sorunlara çare bulması gerektiğini açıkladı. Memleket masasında toplanarak içinde bulunulan sorunlara daha kolay çözüm yolu bulunabileceğini savunan Akşener, normalleşme süreci için ise çok hızlı oldu dedi.

İlginizi Çekebilir