22
Cts, Oca
32 Yeni Haber

Mehmet Topuz'dan 11 Yıl Sonra Gelen Açıklamalar

Mehmet Topuz'dan 11 Yıl Sonra Gelen Açıklamalar

Gündem

Eski futbolcu Mehmet Topuz Fanatik Gazetesine konuştu. Topuz gazeteye konuşmasında Kayserispor'da oynarken kendisini almak için uğraşan Fenerbahçe ve Beşiktaş takımları hakkında 11 yıl sonra açıklamalarda bulundu. Ayrıca futbolcu Fenerbahçe takımından kovulmasının perde arkasında olanları anlattı.

Kayserispor Önceliği Oldu

Mehmet Topuz konuşmasında Kayserispor'da yetiştiği için önceliğinin Kayserispor olduğunu söyledi. Bu sebeple 2009 sezonun kendisine gelen transfer teklifleriyle kulübünün ilgilenmesini istediğini belirtti. Ancak Kayserispor tarafından Fenerbahçe'nin kendisini transfer etmek istediğinin anlatılmadığını kendi imkanlarıyla bunu öğrendiğini anlattı.

Bu dönemde Beşiktaş'tan transfer isteğinin geldiğini ve Kayserispor'a yetkililerinin talebiyle Beşiktaş formasını giydiğini belirtti. Ancak bu dönemde Fenerbahçe'nin daha yüksek bir teklifle kendisini Kayserispor'dan transfer ettiklerini söyledi. Kulübünün daha çok kazanması için Fenerbahçe'den geçtiğini bundan dolayıda vicdanının rahat olduğunu söyledi.

Fenerbahçe'den Kovduran Kavga

Açıklamalarında Fenerbahçe'den olduğu sürece mutlu olduğunu ve kulüpten ayrılmasının ettiği kavga sebebiyle olduğunu söyledi. Her şey iyi giderken teknik direktörün değişmesi ile kötü gitmeye başladığını anlattı. Bu dönemde Bruno Alves isimli futbolcunun da maçtaki sert hareketlerine dayanamayarak onu dövdüğünü ve bu nedenle kulüpten kovulduğunu anlattı.

İlginizi Çekebilir