21
Cu, Oca
32 Yeni Haber

Manisa'da 17 Yaşındaki Genç Kız Vurularak Öldürüldü

Manisa'da 17 Yaşındaki Genç Kız Vurularak Öldürüldü

Gündem

Manisa'da bir benzin istasyonunda pompalı tüfekle saldırıya uğrayan genç kız hayatını kaybetti. Salihli ilçesinde gerçekleşen olayda vücudunun çeşitli yerlerinden vurulan 17 yaşındaki genç kız hayatını kaybederken, polis şüpheliyi yakalamak için harekete geçti.

Benzin İstasyonunda Dehşet

Manisa'nın Salihli ilçesinde, 17 yaşındaki C.K bir benzin istasyonunda, araba yıkayan arkadaşına eşlik ediyordu. Bu sırada genç kız, bilinmeyen biriyle telefonda kavga etti. Benzin istasyonuna gelen ve kimliği belirlenemeyen motosikletli saldırgan, pompalı tüfekle genç kıza üç el ateş etti. Vücudunun çeşitli yerlerinden vurulan genç kız hayatını kaybetti.

Polis Saldırganın Peşinde

Görgü tanıklarının aktardığı bilgiye göre, genç kız arkadaşının kullandığı araçla, Salihli'deki benzin istasyonuna geldi. Arkadaşı arabayı yıkarken o telefonda bir kişiyle kavgaya tutuştu. Bir süre sonra, İzmir-Ankara Karayolu Taytan Mahallesi'nde yer alan benzin istasyonuna gelen motosikletli saldırgan genç kıza pompalı tüfekle üç el ateş etti. Genç kız olay yerinde hayatını kaybetti. Polis, zanlının kimliğini tespit etmek için harekete geçti.

İlginizi Çekebilir