27
Prş, Oca
23 Yeni Haber

Kucağındaki Bebeği İle Kurşuna Dizilen Anne

Kucağındaki Bebeği İle Kurşuna Dizilen Anne

Gündem

Diyarbakır ilinde bir anne kucağındaki bebeği ile birlikte kurşuna dizildi. Yapılan tüm müdahalelere rağmen annenin hayatı kurtarılamadı.

Diyarbakır'da ikamet eden Deniz K. kucağında bebeği olduğu sırada yapılan silahlı saldırıda vücuduna isabet eden 4 kurşunla ağır yaralandı. Hastaneye kaldırılan anne kurtarılamadı.

Bebeği Kucağındayken 4 Kurşun İsabet Etmiş Halde Bulundu

Diyarbakır ilinin Yenişehir ilçesi Ofset mahallesi Gevran caddesinde bulunan Timuçin Apartmanında ikamet eden Deniz K'nın evinde gece saatlerinde 4 el kurşun seslerinin gelmesi üzerine apartman sorumlusu kişi tarafından polis aranmıştır. Polis ekipleri geldikten sonra hızlıca olay yeri olan dairenin kapısını açtı ve içeri girdi. Polis ekipleri içeri girdiklerinde Deniz K. isimli kadının kucağında bebeği ile birlikte yerde ağır yaralı olarak buldu.

Deniz K. Kanlar İçindeyken Yardım İstedi

Kanlar içinde yerde yatan anne henüz 18 aylık bebeğini korumak için ona sarılarak yardım talebinde bulundu. Anında 112 ekipleri aranarak olay yerine çağrıldı. 112 ekiplerinin olay yerinde yaptıkları ilk müdahalenin ardından ağır yaralı anne tedavisinin devamı için hastaneye kaldırıldı.

Anne Hastanede Hayata Tutunamadı

Hastanede doktorlar tarafından yapılan tüm müdahalelere rağmen anne kurtarılamadı. Deniz K.'nın 18 aylık bebeği ise polis ekipleri tarafından korumaya alındı. Yaşanan olayla ilgili polis ekipleri tarafından geniş çaplı bir soruşturma başlatıldı. Diğer taraftan ise zanlının yakalanması içinde operasyon başlatıldı.

İlginizi Çekebilir