06
Pzt, Ara
28 Yeni Haber

Koyun Otlatmaya Gitti Geri Dönmedi

Koyun Otlatmaya Gitti Geri Dönmedi

Gündem

Manisa'da yaşayan ve geçimini çobanlık yaparak kazanan İsmail Demir, geçtiğimiz günlerde sabah erken saatlerde koyunları alarak meraya gitti. Her sabah erken saatlerde aynı şeyi yapan ve koyunlar ile birlikte meraya giderek akşam saatlerinde dönen İsmail Demir, aynı sebeple o gün de işinin başındaydı. Akşam saatlerinde koyunların köye kendi başına dönmesi ve genç çobanın koyunların başında olmadığının fark edilmesi üzerine, köylü ne yapacağını şaşırdı. Kendi kendine İsmail Demir'e ulaşamayan köylüler bu kez Jandarma ekiplerine haber verdiler. Gelen Jandarma'nın yaptığı arama sonucunda, İsmail Demir'in cansız bedenine ulaşıldı.

Sabah Meraya Diye Gitti

İsmail Demir, geçimini çobanlık yaparak sağlayan, 27 yaşında genç bir adamdı. Sabah erken saatlerde her gün yaptığı gibi meraya giden ve koyunlarını otlatan İsmail, o akşam ne köyüne ne de evine dönmedi.

Köylülerin haberi üzerine harekete geçen Jandarma ekipleri, arama çalışmaları başlattı. Yapılan araştırmalar sonucu cesedi merada, tam da kayalıkların kenarında bulunan İsmail'in ölümü, jandarma yetkilileri tarafından şüpheli bulundu.

Kesin Ölüm Nedeni Araştırılıyor

İsmail Demir'in ölümü jandarma ekiplerinde şüphe uyandırdı. Herhangi bir saldırı ya da intihar görüntüsü bulunmamasına karşın, genç bir adamın bu şekilde ölmesi neticesinde araştırma başlatıldı. Genç adamın bedeni bulunduğu yerden alınarak adli tıp kurumuna gönderildi. 27 yaşındaki genç çobanın kesin ölüm sebebinin, yapılacak araştırmalar ortaya çıkması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir