22
Cts, Oca
32 Yeni Haber

Korona Virüsü Yenen Rüştü'den Sigara Bilgisi

Korona Virüsü Yenen Rüştü'den Sigara Bilgisi

Gündem

Kısa bir süre önce korona virüs testinin pozitif çıktığını ve bundan dolayı da hastanede tedavisine devam edileceğini bildiren Rüştü Recber'den iyi haberler gelmeye devam ediyor. Rüştü iyileşmeye hızla devam ederken diğer taraftan da sigara konusunda açıklamalar yaptı. Sigara içmeyi 4-5 sene kadar önce bırakan Rüştü bunun tedavi sırasında oldukça fazla işe yaradığını açıkladı.

Tedavi Edildi

Tedavi sürecinin oldukça zorlu olduğunu söyleyen Recber taburcu olduğunu da açıkladı. Taburcu olmasının ardından ise karantinasının devam edeceğini ve ailesinden ayrı bir yerde kalmasının gerektiğini söyleyen başarılı sporcu sigarayı bırakmasının çok işe yaradığını dile getirdi.

Işıl Recber'den Bulaştı

Bu konuda eşinin suçlandığını söyleyen muhabire ise bu tarz cahil insanların laf anlamayacağını ve bu nedenden dolayı da buna zaman ayırmayı düşünmediklerini dile getirdi. Başarılı sporcu sigara içmemenin korona virüsü yenmek konusunda oldukça fazla destek sağladığını da dile getirdi. Bıraktığı için bir kez daha mutlu olduğunu söyleyen oyuncu içenlere de uyarıda bulundu.

İlginizi Çekebilir