01
Çrş, Ara
28 Yeni Haber

Korona Can Aldı: Berna Yalman Hayatını Kaybetti

Korona Can Aldı: Berna Yalman Hayatını Kaybetti

Gündem

Son Dakika Haberi: Geçtiğimiz 15 Mart gününde eski Kara Kuvvetleri Komutanı; Aytaç Yalman korona virüs sebebiyle hayatını kaybetti. Bugün ise Aytaç Yalman'ın eşi Berna Yalman korona virüs sebebiyle hayatını kaybetti. Berna Yalman, korona virüs sebebiyle tedavi gördüğü, GATA'da hayata gözlerini kapattı.

Yaşama Tutunamadı

Berna Yalman'a, eşinde korona virüs tespit edildiğinde test yapıldı. Pozitif çıkan testten sonra Berna Yalman'a tedavi uygulanmaya başlandı. Yalman ailesinin tedavisi beraber başlamıştı.

Korona virüsün tüm dünyayı etkisi altına alması ile hastanelerde yatan hasta sayısı çoğaldı. 11 Mart tarihinde hastaneye nefes darlığından giden Aytaç Yalman, korona virüs nedeniyle hastaneye yatırıldı. Arkasından eşi Berna Yalman'a yapılan bir test ile eşinde de korona virüs tespit edildi. Her ikisine de, tedavi verilmeye başlandı. Ancak tarihler 15 Martı gösterdiğinde Aytaç Yalman hayata gözlerini kapattı. Korona virüse karşı savaşamayan eski komutan eşi ise hayata tutunmaya çalışmaktaydı. Bugün ise Berna yalman, daha fazla dayanamadı. Hayatını kaybetti

İlginizi Çekebilir