19
Sal, Eki
23 Yeni Haber

Kızını Öldüren Cani Babanın İlk Suçu Değil

Kızını Öldüren Cani Babanın İlk Suçu Değil

Gündem

Gaziantep’te yaşayan Müslüm Aslan isimli cani baba kızını diğer çocuklarının önünde işkence ederek ve döverek öldürdü. Katil hakkında yapılan araştırma sonrasında ise adamın kızını öldürmesinin ilk suçu olmadığı ortaya çıktı.

Cezaevinde 5 Ay Yattığı Öğrenildi

Ceylan isimli 9 yaşındaki kızını döverek ölümüne sebep olan cani babanın daha öncede cezaevinde kaldığı öğrenildi. Rukiye Aslan isimli eşini makas kullanarak boğazından kestiği ve bu sebeple cezaevine gönderildiği ortaya çıktı. Söz konusu suçtan dolayı adamın cezaevinde 5 ay yatarak serbest bırakıldığı öğrenildi. Boğaz kesme olayının ise yaklaşık olarak 1 sene önce olduğu ve karısının adama boşanma davası açtığı öğrenildi. Aldığı cezaya rağmen akıllanmayan adamın şimdide kızını canice öldürdüğü belirtildi.

Karısından Şiddet Açıklaması

Ceylan’ın annesi olan Rukiye Aslan isimli kadın kocası hakkında konuştu ve kendisine sürekli şiddet uyguladığını anlattı. Son olarak da boğazını kesen adamın az bir ceza ile kurtulduğunu sonrasında ise kendisiyle barışmak istediğini söyledi. Ancak kendisinin yaşadıklarından dolayı adamla barışmak istemediğini belirtti. Kızının ölümüne sebep olan cani babanın ise darp olayından sonra tutuklandığı öğrenildi.

İlginizi Çekebilir