06
Pzt, Ara
28 Yeni Haber

Kaza Yerinde Yakınlarının Ölümünü Öğrenen Polis

Kaza Yerinde Yakınlarının Ölümünü Öğrenen Polis

Gündem

Adana'da yaşanan olayda polis memuru bir kadının haber aldıktan sonra olay yerine gittiği kazada yakınlarını kaybettiği ortaya çıktı. Olay yerinde anne ve kızın yaşamının yitirilmesine neden olan bir kaza yaşanmıştır. Aynı zamanda 2 kardeş de yaralandı. Polis memuru olayı duyunca olayın yaşandığı yere doğru yola çıktı.

Haberi Yoktu

Olay sabah saatlerinde Sarıçam ilçesinde yaşandı. Kavşakta bir otomobil ve kamyonetin kaza yaptığını öğrenen kadın polis memuru olay yerine ulaştı. Kazada ölenlerin teyzesinin oğlu ve eşi olduğunu öğrendi. Şok olan kadın olay yerinde oldukça fazla üzüntü yaşarken yakınları tarafından sakinleştirildi.

Olayın Güvenlik Kayıtları

Güvenlik kayıtlarına da yansıyan görüntülerden elde edilen kaza yeri görüntüleri de polis memurunun daha kötü olmasına neden oldu. Olayın şokunu atlatamayan polis memuru arkadaşlarının sakinleştirmeleri sonucunda olay yerinden uzaklaştırıldı. Cansız bedenler morga kaldırılırken yaralı olan kardeşler de hastaneye kaldırıldı. Yaralıların durumlarının ağır olduğu ve hastanede tedavi altına alındığı ise gelen haberler arasında yer aldı.

İlginizi Çekebilir