21
Cu, Oca
32 Yeni Haber

Katilin Kan Donduran İtirafları

Katilin Kan Donduran İtirafları

Gündem

Kadın cinayetlerine bir yenisi daha eklendi. Dün akşam saatlerinde, Altınordu’da, okuldan çıkıp evine giden 20 yaşındaki Ceren Özdemir öldürüldü. Üstelik katil zanlısı onu kendi evinin bulunduğu binanın girişinde, defalarca bıçaklayarak öldürdü. Katilin sabaha kadar süren sorgusunda kan donduran detayların olduğu öğrenildi.

Gün geçmiyor ki bir kadın cinayeti daha yaşanmasın. Bu kez olay Ordu’da yaşandı. Henüz 20 yaşında olan ve Ordu Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi öğrencisi, balerin Ceren Özdemir cinayete kurban gitti. Katilin uyuşturucu bağımlısı ve pek çok konuda sabıkalı olduğu da öğrenildi. Ceren Özdemir ise birkaç gün önce sosyal medya hesabında ‘doğum günümde beni unutmayın, ama hediye de almayın’ paylaşımı yapmıştı.

Ablasından Anahtarı İstedi

Balerin Ceren Özdemir, antrenman sonrası evine giderken katil zanlısının kurbanı oldu. Açıklamaya göre Özdemir, bina kapısını otomatiği çalışmadığı için ablasını arayarak anahtarı camdan atmasını istedi. Binadan girdiğinde ise, onunla birlikte içeri giren Özgür A.’nın kurbanı oldu. Tüm ülkeyi yasa boğan olayın ardından Ordu Valisi Seddar Yavuz olaya el attı.

Katil zanlısı Özgür A’nın sabaha kadar süren sorgusunda kan donduran detaylar ortaya çıktı. İddiaya göre Özgür A. İfadesinde kendine başka kurbanlar da aradığını ama bulamadığını, sabahı bir inşaatta beklediğini söyledi. Türkiye’yi yasa boğan olayda, failin hapishaneden firar eden bir kaçak olması da tepki topladı. Özgür A. Binadan çıktıktan sonra etraftakilerin linç girişimine uğradı.

İlginizi Çekebilir