19
Sal, Eki
23 Yeni Haber

Kardeşler Arasında Meydana Gelen Kavgada Kan Döküldü

Kardeşler Arasında Meydana Gelen Kavgada Kan Döküldü

Gündem

Cinayetle sonuçlanan kavga Zonguldak’da meydana geldi. İki kardeş arasında arazi yüzünden bir kavga çıktı. Silahların patladığı kavgada kardeşlerden biri diğerini ve kendi yeğenini öldürürken yengesini ise yaraladı. Gözünü dahi kırpmadan cinayet işleyen zanlının kavgayı arazi yüzünden çıkardığı öğrenildi. Kardeş İnam Topçu ile oğlu Muhammet Topçu, Kenan Topçu tarafından öldürüldü. Olay sırasında ayrıca ölen kardeşin eşi de yaralandı. Yengenin durumunun da ağır olduğu belirtildi.

Eskiden Husumet Vardı

İki kardeşin arasında eskiden bu yana arazi sebebiyle anlaşmazlık bulunduğu öğrenildi. Zonguldak ilinin Çaycuma ilçesinde meydana gelen olay öğlen 13:30’da gerçekleşti. Tartışma olarak başlayan olayda kardeşlerden Kenan Topçu silahını çekti. Kardeşini, kardeşinin eşini ve onun oğlunu gözünü dahi kırpmadan vuran Kenan Topçu’nun kardeşi hemen hayatını kaybetti. Yaralılardan kardeşinin oğlu hastanede hayatını kaybetti.

Yengesi olan Pakize Topçu’nun ise hastanedeki tedavisine devam ediliyor. Olaydan sonra polisler tarafından hemen yakalanan Kenan Topçu’nun ifadesi ise devam ediyor. Polis olayla alakalı soruşturmasına devam ediyor.

İlginizi Çekebilir