19
Sal, Eki
23 Yeni Haber

Kapıcı – Yönetici Kavgasında Kapıcı Polis Memurunu Baltayla Yaraladı!

Kapıcı – Yönetici Kavgasında Kapıcı Polis Memurunu Baltayla Yaraladı!

Gündem

Bursa’da bir apartmanın yönetim toplantısı sırasında, yönetici ile kapıcı arasında, henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı kavga çıktı. Çıkan kavgaya, apartman sakini olan polis memuru, ayırmak için müdahale etti. Müdahale esnasında, kapıcı ve oğlunun balta darbeleriyle yaralanan polis memuru hastaneye kaldırıldı.

Olay Nasıl Oldu?

Olay, Bursa’nın Yıldırım İlçesi Erikli Mahallesi’nde akşam 21:00 sularında, 15 haneli bir apartmanın yönetim toplantısı sırasında yaşandı. Alınan bilgilere göre, apartman sakinlerinin toplantısı esnasında, yönetici ile apartmanın kapıcısı olduğu söylenen kişi arasında, bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı.

Tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Kapıcı N.A. (51) ve oğlu olan Y.E.A. (25), bıçak ve balta ile apartman yöneticisine saldırdı. Apartman sakinlerinden, polis memuru olan Faruk B., saldırıya uğrayan yönetici ile kapıcı arasına girerek tarafları ayırmaya çalıştı. Bu esnada polis memuru Faruk B, kapıcı ve oğlunun bıçak ve balta darbeleri sebebiyle yaralandı. Bıçak ve balta darbeleri Farun B.’nin yüzüne, karnına ve bacağına isabet etti.

Hastaneye Kaldırıldı

İhbar üzerine olay yerine güvenlik güçleri ve sağlık ekibi sevk edildi. Bacak, yüz ve karnından yaralanan polis memuruna ilk müdahale sağlık görevlileri tarafından olay yerinde gerçekleştirildi. Daha sonra Faruk B., tedavi edilmek üzere Yüksek İhtisas ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

Olayla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında, apartman kapıcısı olan N.A. ve oğlu Y.E.A., polis memurları tarafından gözaltına alındı.

İlginizi Çekebilir