01
Çrş, Ara
27 Yeni Haber

Kanepenin Altında Saklanan Ceset

Kanepenin Altında Saklanan Ceset

Gündem

Mardin'de yaşanan ve akıllara durgunluk veren olay komşuların ihbar etmesi sonucunda ortaya çıktı. Akrabası olan kadını önce döven sonra da öldürdükten sonra kanepenin altında saklayan adamı komşuları ihbar etti. İhbar nedeniyle adrese gelen polis ekipleri cinayet zanlısını göz altına alarak olayı incelemeye başladılar.

Kaçmaya Çalışan Zanlı

Mardin'in Artuklu ilçesinde meydana gelen olay bir apartmanda yaşandı. Edinilen bilgiye göre 28 yaşındaki S.Ç, akrabası olan M.K adlı adam tarafından başına sert bir darbe alarak yaralandı. Komşularının seslerden rahatsız olması üzerine şikayet ettikleri komşunun evine hemen ambulans ve polis ekipleri geldi. Olay yeri inceleme ekipleri tarafından yapılan araştırmaya göre kanepenin altında kadının cansız bedeni bulundu. Zanlı kaçmaya çalıştı.

Otopsi Talebi

İlk müdahale yapılmasına karşılık olay yerinde çoktan öldüğü bildirilen kadının otopsisi yapılmak üzere cesedi olay yerinden götürüldü. Güvenlik güçleri tarafından yapılan müdahale ile yakalanan zanlı soruşturma için polis karakoluna götürüldü. Zanlı olarak yakalanan isim olan M.K'nın neden böyle bir şey yaptığı konusunda ise kesin bir bilgi bulunmuyor. Olay yerinin incelenmesi, otopsi yapılması ve soruşturmanın derinleştirilmesi için polisler işlem başlatarak olay yerinden ayrıldılar.

Kafasından darbe aldığı bilinen kadının olay yerinde çoktan ölmüş olması ve tek bir zanlının olması gönül ilişkisi ihtimalinin de yüksek olduğu olasılığını akıllara getirdi. Olayla ilgili bilgiler netleşmedi.

İlginizi Çekebilir