17
Pz, Eki
26 Yeni Haber

Kadın Virüsü Yendi Oğlu Yenemedi

Kadın Virüsü Yendi Oğlu Yenemedi

Gündem

Bir oğlu korona virüse yakalanan kadın hastaneye kaldırıldı. Oğlu korona virüsten hayatını kaybetti. Oğlundan kadına geçtiği tespit edildi. Kadın hemen tedavi altına alındı. Kısa sürede korona virüsü yenen kadın taburcu edildi. Ancak kadının diğer oğlu da korona virüs sebebiyle hayatını kaybetti. Yaşlı kadın 2 oğlunu birden korona virüse kurban vermişti. Ancak kendisi virüsü yenmeyi başardı.

Oğlunun Öldüğü Söylenemedi

Ayşe Polat, korona virüs sebebiyle hayatını kaybeden oğlunun cenazesinde rahatsızlandı. Ayşe Polat'da yüksek ateş ve nefes alıp vermede zorlanmalar görüldü. Hemen hastaneye kaldırılan kadında, yapılan test sonucu korona virüs tespit edildi. Hemen yoğum bakıma alınan yaşlı kadın, 17 yıl önce eşini kaybetmişti. Ayşe Polat, gördüğü 20 günlük korona tedavisinden sonra sağlığına kavuştu. Ayşe Polat daha sonra ise hastaneden taburcu edildi.

Yağlı kadının bir diğer oğluna yapılan testte, korona virüs tespit edilmişti. Yaşlı kadının hastaneden taburcu edildiği gün oğlu hayata gözlerini yumdu. Ne yazık ki yaşlı kadına oğlunun öldüğü söylenemedi.

İlginizi Çekebilir