19
Sal, Eki
24 Yeni Haber

James Bond Ölmek İçin Zaman Yok (No Time To Die) İnceleme

James Bond Ölmek İçin Zaman Yok (No Time To Die) İnceleme

Gündem

James Bond Ölmek İçin Zaman Yok filmi klasikleşen James Bond serisinin 25. filmi olarak beyaz perdeye geliyor. 2020 yılında vizyona girecek olan No Time To Die filminin fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

Bir sinema klasiği haline gelen James Bond filmlerinin sonuncusu olan No Time To Die filmi Türkiye’de 3 Nisan 2020 tarihinde vizyona giriyor. Filmin son serisinde yine James Bond karakterine yine Daniel Craig hayat veriyor. Bu film ile beraber beşinci kez James Bond rolünü canlandıran Daniel Craig söylentilere göre son kez seride rol alacak gibi görünüyor.

Filmin Yapımcı ve Kadrosu

Film Metro-Goldwyn-Mayer ve Eon Productions tarafından yapılan filmin senaryo ekibinde Cary Fukunaga, Phoebe Waller-Bridge, Scott Z. Burns, Neal Purvis, Robert Wade buluyor. Senaryo ekibinde bulunan Cary Fukunaga aynı zamanda filmin yönetmenliğini üstleniyor. Filmin müziğinin bestesini birçok filmde besteleriyle adından söz ettiren Hans Zimmer yapıyor. Filmde esas kız olarak Lea Setdoux karşımıza çıkarken, oyuncu kadrosunda Jeffrey Wright, Ben Whishaw, Christoph Waltz yanı sıra Bohemian Rhapsody ile gönüllere taht kuran Rami Malek’te yer alıyor.

Ölmek İçin Zaman Yok James Bond

Bugüne Kadar Yapılmış En Yüksek Bütçeli James Bond Filmi

James Bond filmleri kuşkusuz sinema tarihinin en uzun serilerinden birisi olmuştur. 2015 yılında izleyici ile buluşan James Bond Spectre filmi en yüksek bütçeli James Bond filmi olma ünvanını elinde taşıyor. Fakat No Time To Die filmi 250 Milyon dolar bütçesi ile bu rekoru Spectre’den alacak gibi görünüyor.

James Bond

No Time To Die Filmin Konusu

James Bond filminin son serisi olan bu filmde 007 tüm işlerden uzaklaşıp emekli olarak hayatını sürdürmektedir. Sakin hayatına adapte olmaya çalışan Bond, eski dönemlerinden dostu olan Felix Leiter’in yardım istemesi sonucu tekrar maceraya sürüklenmektedir. Kaçırılan bir bilim adamını kurtarmak için işe girişen Bond, işlerin hiçte sanıldığı gibi olmadığını görür ve beklediğinden daha tehlikeli bir sürecin içine sürüklenmektedir.

No Time To Die Fragmanı Buradan İzleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir