19
Sal, Eki
23 Yeni Haber

İzinli Olarak Cezaevinden Çıkan Kişi Dehşet Saçtı

İzinli Olarak Cezaevinden Çıkan Kişi Dehşet Saçtı

Gündem

İzmir ili Buca ilçesindeki cezaevinden izinli olarak çıkış yapan kişi, sevgilisi olduğu yönünde iddialar bulunan bir çocuk annesi olan kadını önce pompalı tüfekle öldürdü ve ardından kendisi de intihar etti.

Bilinmeyen Bir Nedenden Tartışma Çıktı

İzmir ili Buca ilçesinde bulunan cezaevinden izin alarak çıkan kişi, kendi sevgilisi olduğu yönünde iddialar bulunan bir çocuk annesi olan kadını, aralarında çıkan tartışma sonrasında yanında bulunan pompalı tüfekle öldürdü. Bu kişi daha sonra intihar ederek kendi hayatına da son verdi.

Gelen haberlere göre, Buca İlçesindeki açık cezaevinden izin alarak dışarıya çıkan 24 yaşındaki Ş.S., Karanfil Mahallesi'nde oturan ve bir çocuk annesi olan 24 yaşındaki M.K'nin yaşadığı eve gitti.

Bu evde iki şahıs arasında bilinmeyen bir nedenden dolayı tartışma çıktı. Aralarındaki tartışmanın büyümesi sonrasında elektroşok cihazı ile kendini korumak isteyen M.K'ye, Ş.S, yanında getirmiş olduğu pompalı tüfekle ateş açtı, daha sonra ise aynı tüfekle kendini de vuran Ş.S intihar etti.

Yakınları Sinir Krizine Girdi

Silah seslerini çevreden duyan vatandaşlar ise durumu sağlık ekiplerine ve polise bildirdi. Olay yerine ulaşan sağlık ekiplerinin yaptığı kontroller sonucu M.K ve Ş.S'nin hayatlarını kaybettikleri belirlendi.

Genç kadının ve olayın faili olan Ş.S'nin cesetleri üzerlerinde otopsi yapılması amacıyla İzmir'de bulunan Adli Tıp Kurumuna götürüldü. Genç kadının öldüğünü öğrenen yakınlarıysa olay sonrası sinir krizine girdi. Olayla ilgili başlatılan soruşturma da devam ediyor.

İlginizi Çekebilir