27
Prş, Oca
23 Yeni Haber

İngiliz Ajanın Ölmesinin Ardından Sır Perdeleri Aralanıyor!

İngiliz Ajanın Ölmesinin Ardından Sır Perdeleri Aralanıyor!

Gündem

Epeydir gündemde olan İngiliz ajanın ölü bulunmasının ardından, pek çok sır perdelerinin de aralandığı görülüyor.

Ofisinde ölü halde bulunan İngiliz ajanı James Gustaf Edward Le Mesurier, ölü bulunmadan 1 gün öncesinde eşi ile şiddetli bir kavga ettiği gündeme geldi. Beyoğlu’nda önemli bir restoranda meydana gelen bu kağanın ardından ise ajanın bir gün sonra ölü bulunması da pek çok soruyu da beraberinde getirdi.

Ağır Sözler Gururu Aşmış Olabilir mi?

Beyoğlu’ndaki bir restoranda meydana gelen kavgada, İngiliz ajanının eşine çok ağır ve gurura dokunan sözler söylediği de ortaya çıktı. Yine de kesin bir sonuç olmamakla beraber soruşturma devam etmekte ve polis gerekli incelemeleri de bölgedeki dükkânların ve sokaktaki kameraları inceleyerek sürdürüyor.

Ajanın öldüğü yerin sıkı bir şekilde polis tarafından araştırılmasıyla bulguların bir bir toplanarak daha da yakın sonuca varıldığı da yer alan açıklamalar arasında. Aynı zamanda soruşturmanın tamamlanması içinde savcılıktan alınan izinlerle tüm bölge ince ince taranarak ajanın ölüm sebebinin bulunması düşünülüyor.

Şahit Aranıyor ve Gizli Ölümün Nedeni Araştırılıyor?

Sürekli olarak yeni bulguların araştırılmasıyla cinayetin neden olduğu sonuçlara giderek yaklaşılıyor Özellikle de polisin cinayet üzerinden yola çıkmasının ardından, kapsamlı bir çalışma sürdürülüyor. Ajanın öldüğü yerde ofisine parmak iziyle giriş yapılabilmesi ve iyi bir güvenlik sisteminin de olmasına karşın cinayetin nasıl işlendiği konusu halen daha gizemini koruyor.

İlginizi Çekebilir