27
Çrş, Eki
22 Yeni Haber

İyi Parti İstifaları Hakkında Bahçeli Konuştu

İyi Parti İstifaları Hakkında Bahçeli Konuştu

Gündem

İyi partiden gelen istifa haberleri daha çok konuşulacak gibi duruyor. Geçen günlerde Antalya'dan gelen istifa sonrasında, aynı haber Balıkesir'den de geldi. Antalya milletvekili hayal kırıklıkları yaşadığını ifade etti. İstifaların peş peşe gelmesi ve istifa sayısında meydana gelen artış düşündürmeye başladı. Pek çok lider bununla ilgili düşünceleri paylaştı. Ayrıca gündeme de bomba gibi düştü. Siyasi partilerde meydana gelen her türlü istifa haberi şaşkınlıkla karşılandığından, İyi partideki durumda aynı şekilde karşılandı. Neler olacağı merak ediliyor.

İstifalara Bahçelinin Yorumu

İyi partiden istifa eden milletvekilleri için Devlet Bahçeli de yorumda bulundu. Devlet Bahçeli herkesi şaşırtacak cinsten bir yorumda bulundu. İstifalardan dolayı herhangi bir tahrike sebebiyet vermemeleri gerektiği konusunda uyarıda bulundu. Bugün düzenlenmiş olan grup toplantısında herhangi bir açıklama bulunmamasına karşın, gazeteciler sayesinde bu sözler ile mesajını iletmiş oldu.

Çünkü Bahçeliye göre ülke zor günlerden geçiyordu ve herkesin birlik içinde olması gerektiğini savunuyordu. İstikrarsız durumlara partilerin düşmesi konusunda uyarıda bulundu Bahçeli.

Bunu hiçbir parti için istemediğini de dile getirmiş oldu. Partileri her türlü kargaşa içine çekmek isteyenlere karşı dikkatli olunmasını istedi. Ülke bir taraftan FETÖ ile uğraşırken diğer taraftan yeni partiler olup olmayacağına karşı tartışmaların söz konusu olduğunu ifade etti. Herhangi bir partinin karıştırılmak istenmesine karşı iyi günlerde olmalarını temenni ederek ayrıldı.

İlginizi Çekebilir