06
Pzt, Ara
27 Yeni Haber

İsveç'te Vahşi Cinayet

İsveç'te Vahşi Cinayet

Gündem

İsveç'te bulunan bir göçmen, henüz 17 yaşında olan bir genç kızın başını kesip vücudunu parçalara ayırarak vahşice öldürdü. Altı aydır kayıp olarak aranan on yedi yaşındaki Wilma Andersson'dan acı haber geldi. İsveç polisi, Andersson'un eski sevgilisi tarafından başının kesilerek öldürüldüğünü bildirdi.

Kan Donduran Olay

İsveç'te akıllara durgunluk veren ve kan donduran bir cinayet olayı yaşandı. Ülkede hayatını sürdüren bir göçmen, 17 yaşında bulunan bir genç kızın kafasını kesip vücudunu parçalara ayırdı. Daha 17 yaşında olan Wilma Andersson altı aydır kayıp olarak polis tarafından aranıyordu.

Göçmenin Dairesinde Bulundu

Genç kızın kesilen başı, bir alüminyum folyoya sarılı şekilde göçmene ait daire den ele geçen bavulun içinde bulunurken, kızın diğer vücut parçaları ise halen daha kayıp. Göçmenin evindeki bıçaklarda ise Wilma'ya ait DNA'lara rastlandı.

Göçmene komşu evde oturanlar ise, 14 Kasım gecesi göçmenin evinden çığlık duyduklarını belirtmeleri karşısında Wilma'nın ölüm gününün o gün olabileceği düşünülüyor. Göçmenin Wilma'yı daha önce ölümle tehdit ettiği de ortaya çıktı.

İlginizi Çekebilir