22
Cts, Oca
32 Yeni Haber

İmamoğlu İETT Ustaları'na Teşekkür Etti

İmamoğlu İETT Ustaları'na Teşekkür Etti

Gündem

Ekrem İmamoğlu, sadece ABD'de üretilen 70 bin dolarlık metrobüs parçasını tamir eden 2 ustayı makamında ağırladı. İmamoğlu, iki ustaya teşekkür ederek, üç maaş ikramiye verilmesi için talimat verdi.

İmamoğlu Ustaları Makamında Ağırladı

Ustalar, metrobüse ait ve değeri 70 bin dolar olan yedek parçayı tamir ettiler. ABD'de üretilen bu yedek parçayı tamir ederek, belediyenin tasarruf etmesini sağlayan iki ustayı İmamoğlu, Florya'daki başkanlık konutunda ağırladı. Ekrem İmamoğlu, ustalara teşekkür ederek, onların üçer maaş ikramiye ile ödüllendirilmesi için talimatta bulundu.

Ustalar Değer Görmekten Memnun Oldular

İETT bünyesinde çalışan mekanik ustası İbrahim Karaman ve oto elektrik ustası Mustafa Kabaoğlu 70 bin dolarlık yedek parçayı tamir etmeyi başardılar. Ustalar ile İmamoğlu'nun buluşmasında İETT Genel Müdürü Alper Kolukısa ve Garaj Şefi Samet Arıkan'da yer aldılar. Kolıkısa, 70 bin dolarlık yedek parçaların %1 maliyetle tamir edilebildiğini belirtti, eskiden bu araçlar yatıyordu şu an %30'a yakını çalışabiliyor diyerek, çalışmanın önemini anlattı. Ustalar ise değer görmekten memnun olduklarını ifade ettiler.

İlginizi Çekebilir