17
Pz, Eki
28 Yeni Haber

Herkes İntihar Ettiğini Sanıyordu Katili 16 Yaşındaki Kızı Çıktı

Herkes İntihar Ettiğini Sanıyordu Katili 16 Yaşındaki Kızı Çıktı

Gündem

İzmir'de başından vurulmuş bir şekilde bulunan iş adamının intihar ettiği düşünülüyordu fakat iş adamının 16 yaşındaki kızı tarafından vurularak öldürüldüğü ortaya çıktı. Sorgusunda her şeyi itiraf eden 16 yaşındaki kız, babasını öldürdükten sonra olaya intihar süsü vermeye çalıştığını anlattı.

Olay 24 Mart günü sabah gerçekleşti. Gayrimenkul işi ve otel işletmeciliği yapan Zafer U. eşi tarafından odasında silahla vurulmuş bir halde bulundu ve olay hemen polislere bildirildi. Polis ekipleri, ilk inceleme sonucunda Zafer U.'nun kendisine ait silah ile başına ateş ederek intihar ettiğini düşündü. Olayla ilgili Zafer U.'nun eşi ve iki kızı ifadelerinin alınması için polis merkezine götürüldü. Şüpheli ifadeler üzerine polis cinayet ihtimali üzerinde durdu.

Eşi ve Kızları Göz Altında

Otopsi raporunda, Zafer U.'nun kafa tasındaki mermi giriş açısından dolayı olayın cinayet olabileceği düşünüldü. Bunun üzerine polis ekipleri Zafer U.'nun eşine ve iki kızını göz altına aldı. Zafer U.'nun 16 yaşındaki kızı N.U. yapılan sorguda babasını öldürdüğünü itiraf etti. Babasını kendisine kötü davrandığı ve hakaret ettiği için öldürdüğünü söyledi.

İlginizi Çekebilir