19
Sal, Eki
24 Yeni Haber

Hem Gasp Hem Bıçaklama

Hem Gasp Hem Bıçaklama

Gündem

İstanbul Güngören ilçesinde alış veriş yapma süsü altında girdikleri tekel bayisinin sahibini bıçaklayan 3 kişi, gerçekleştirdikleri soygun sonrası kaçtı. Kasada bulunun 8 Bin lira parayı da çalan soyguncular olay yerinden kaçarken, gerçekleştirdikleri eylemler güvenlik kameralarına yansıdı.

Olayın Gelişimi

11 Aralık günü Güneştepe mahallesinde bulunan tekel bayiine alış veriş yapma bahanesi ile giren 3 kişi, bayi işletmecisi ve sahibi olan Haydar Çamlıca'dan enerji içeceği talep ettiler. Haydar Çamlıca dolaba yöneldiği sırada tezgâhın arka kısmına geçen soygunculardan biri, adamı tutarak ağzını kapamaya çalıştı.

Aralarında ki boğuşma sırasında, diğer soyguncu da müdahale de bulunarak Çamlıca'yı dükkânın arka kısmında bulunan depoya sürükleyerek etkisiz duruma getirdi. Bu esnada gözetleme yapan 3'üncü kişi ise tezgâhın arka kısmına geçerek, bayi kasasında bulunan yaklaşık sekiz bin lirayı aldı.

Tezgâhın üst kısmından atlayan soyguncu, bu sırada düşürdüğü bir kısım parayı da yerden tekrar topladı. Kasadaki paraları bu şekilde çalan soyguncular, bayi sahibi olan Çamlıca'yı üç yerinden bıçaklayıp kaçtı.

Yaşananları Anlattı

Üç gün hastanede tedavi gören Bayi sahibi Haydar Çamlıca ise yaşananları anlattı. Üç kişinin normal bir şekilde geldiklerini, kendisinden enerji içeceği istediklerini, bu esnada içlerinden birinin ağzına poşu tuttuğunu, 7-8 dakika boğuşma olduğunu ifade etti. Çamlıca ayrıca, ikisi göbek kısmından biri kalbinin altından olmak üzere 3 kez bıçaklandığını ve yaklaşık 8 bin lira kaybı olduğunu da söyledi.

İlginizi Çekebilir